0

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç burcunun genel özellikleri nelerdir? Yengeç kadını, yengeç erkeği, yengeç aşk uyumu, yengeç hangi burçlarla anlaşır, anlaşamaz. Yengeç burcu ile merak edilen her şeyi anlatıyoruz.

 

Yengeç burcu özellikleri

Yengeç burcu dışarıdan bakıldığı zaman kolay anlaşılamayan gruplar arasındadır. Duygu ve düşüncelerini kolayca ortaya dökmezler ve mutlaka bir gizem bırakırlar. Gizemli olmak onların doğasında vardır. Bunun nedeni ise insanlara kolay kolay güvenemez ve sırlarını açığa dökmez. Her zaman güvenecek birilerini arar, bulduğu zaman da tüm engelleri kaldırarak kendi dünyasının kapılarını açarlar. Yengeç sessizdir ve kalp kırmaktan kaçınır. Onlar uçlarda yaşarlar. Ya çok sevinçli ve mutlu, ya çok üzgün ve mutsuzdur. Duygusal, hassas, çabuk kırılan ve oldukça sempatik olan yengeç burcu güvenilir bir dosttur. Plansız yaşamak onlara göre değildir. Aile bağları çok güçlü olan yengeçlerin gelenek ve göreneklere olan bağlılığı da bilinmektedir.

 

Yengeç burcu kadını

Yengeç burcu kadını doğası itibariyle ya içine kapanık, ya da çok canlıdır. Gizlidir ve sırlarının açığa çıkmasından hiç hoşlanmaz. Sır tutarlar ve yakın çevrelerinde gizemli olarak anılırlar. Yengeç burcu kadını aşk hayatında ilgi odağı olmak ister. Aradığı ilgiyi ve güveni her aman partneri tarafından anlaşılmasını bekler. Duyguları çok güçlüdür, yapılan hataları hoş görse de, gün gelecek intikamını alacaktır. Evcimendir ve evde vakit geçirmeyi sever. Özverili ve duygular konusunda çok duyarlıdır. Yengeç burcu kadını ön planda kalmayı sevmez. Çevre tarafından ilgi odağı olmayı ve dikkat çekmeyi sevmez. Duygularıyla hareket eden kadınlar, bu nedenle çabuk kırılır ve incinirler. Hiç farkında olmadan yengeç kadınını kırabilir, küstürebilirsiniz. Siz farkında bile değilken, o size küsmüştür ve hemen gönlünü almak için harekete geçmelisiniz. Zor karar verirler ve aldıkları kararları değiştirmek mümkün değildir. Her ne kadar duygularıyla hareket etse de, kararlılıkları sabittir.

yengec_burcu_ozellikleri

Yengeç erkeği

Yengeç erkeği öncelikli olarak duygusal bir yapıya sahiptir. Özellikle ilişkilerinde ve dostluklarında sadakati ön planda tutarlar. Sadakat yönünden herkese şüpheyle yaklaşır ve kolay güvenemez. Bu nedenle kaygılı ve endişeli görünmeleri olağandır. Evcimen olan yengeç erkekleri, sevdiği dost ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten çok hoşlanır. Uç noktalarda yaşayan kadınlar onlar için uygun değildir. İlgiyi sever ve sevdiği kişinin odak noktası olmak ister. Hemen küser ve incinir. Romantik ve duygusal olan yengeçler, anlaşılabilir olmayı isterler. Partnerlerinin onları anlamasını, duygularına hitap etmesini beklerler. Oldukça merhametli, yardımsever ve duygusal olan yengeç erkeği, sevmeyi ve sevilmeyi her zaman arzular. Aşksız bir hayat onlar için bomboştur. Eşlerine güzel hediyeler almayı sever, eşlerinin her zaman bakımlı ve şık olmasını isterler. Ayrılık kararları vermek onlara çok uzaktır. Genellikle bu kararı almazlar ve terk edilen taraf olurlar. Yengeç erkeğinin aşk hayatında uyumlu olabileceği burçlar balık, akrep, ikizler, aslan ve boğadır. Uyumsuz olduğu burçlar ise yay ile kovadır. Diğer burçlarla ne iyi ne kötüdür.

 

Diğer arama sonuçları:

  • yengeç erkeğinin gönlü nasıl alınır
  • yengeç erkeğinin gönlünü almak
Sosyal Medyada Paylaş
TwitterFacebookWhatsAppGoogle+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir