1

Kudret Narı Zayıflatır mı?

Kudret narı insan sağlığı için tabiatın sunduğu mucizelerden biridir. İçeriğindeki iksirler birçok hastalığın tedavisinde kullanılmakta, zayıflama konusunda destek sağlamaktadır. Kilo verme sürecinde zorlanan bir çok kişi bitkisel kaynaklardan destek almaktadır. Sağlık için vücuda takviye sağlarken kilo verme sürecinde yağlanın yanmasını hızlandırır. Metabolizma kilo verme sürecinde çok etkilidir. Yavaş çalışan bir metabolizmada kilo verme döngüsü yavaşlayacaktır. Kudret narının olumlu etkisi ile kilo verme süreciniz rutine binecek, hız kazanacaktır. Aşırı kilo ve tatlı krizini yenemeyen kişilerde iştah kesme kaynağı olarak görülen kudret narı, macun şeklinde tüketilebilir.

 

Kudret narı macunu

Kudret narı macunu bir çok hastalığın şifası olduğu gibi, zayıflama konusunda kaynak arayan kişilerin de desteği olmaktadır. Çok amaçlı olan bu mucize meyve, özellikle tatlı yeme istediğini azaltacak, iştahı belirli ölçülerde kapatacaktır. Kudret narının çekirdeklerini çıkarıp 2 adet kudret narı meyvesini ezelim. Yarım kavanoz balın içine koyup 45 gün sabah ve akşam aç karnına 1 yemek kaşığı yiyelim. Tadının acımsı olması nedeniyle bal karışımı ile yenmesi, tadını lezzetli hale getirecektir.

 

Kudret narı hangi hastalıklara iyi gelir

Kudret narı bilinen bir çok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Kanserli hücrelerin yayılmasına engel teşkil eder. Pankreas kanserini tedavi eder ve hücrelerin yayılmasına engel olur. Pankreas kanseri için kudret narının suyundan faydalanılmalıdır. Açık yaralar, çıban ve egzama hastalığı için dışarıdan tedavisi mümkündür. Egzamanın ilerlemesine engel olur ve macunu cilt yüzeyine sürülerek kullanılır.

kudret_nari_zayiflatirmi

Kudret narı nasıl hazırlanır

Kudret narı çok yönlü hazırlanan ve çok amaçlı kullanılan doğa harikasıdır. Taze kudret narı olgunlaşınca ezilir balla karıştırılıp sabah ve akşam aç karnına 1 yemek kaşığı tüketilir. Bu şekilde 45 gün kullanıldıktan sonra mide, bağırsak, sindirim sistemi ve kanserli hücrelerin yayılımını azaltmak için pek çok rahatsızlığın tedavisinde etkili olacaktır. Hazırlanırken çekirdeklerinden arındırılması gerekmektedir. Ayrıca zeytinyağı ile de hazırlanan kudret narı şifalı etkilerini gösterecektir. Kudret narı meyvesini zeytinyağı ile karıştırarak hazırlayalım. Sabah ve akşam 1 tatlı kaşığı aç karnına içilir. 41 gün boyunca bu şekilde kullanılır.

Diğer arama sonuçları:

  • kudret narı zayıflatırmı
  • kudret narı macunu zayıflatırmı
  • kudret nari
  • kudret narı kilo aldırırmı
  • kudret narı zayıflama
Sosyal Medyada Paylaş
TwitterFacebookWhatsAppGoogle+

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir