0

Gölgelik File Nedir Nerede Kullanılır Fiyatı Nedir?

Gölgelik file hava koşullarını dengelemede kullanılır. Sadece Güneş ve Güneş’in olumsuz etkilerinden korunmak için değil yağmur, kar gibi doğa olaylarından da korunmamızı sağlar. Üstelik dokusuna göre rüzgar hızından korunmamızı da sağlar. Renk ve tasarım açısından birçok çeşidi vardır, bu sayede ortama uygun tasarımlar sağlanabilir. Öte yandan doku sıklığı sayesinde koruma seviyesi de düşürülüp, yükseltilebilir.

Gölgelik File Çeşitleri

Gölgelik File çeşitleri başta koruma oranına göre değişir, bu durum ise tamamen o kumaş üzerindeki dokuma oranı ile alakalıdır. Dokuma oranına bağlı olarak %35 ile %95 arasında koruma sağlamak mümkündür.

Gölgelik File Kullanım Alanları

Her üründe amaç konfordur. Üstelik kullanıcılar uygun fiyat garantisi de ister. Bugün gölgelik file kullanımı hem dış cephe olarak hem tarla ve bahçelerde koruma, muhafaza amacı ile kullanılmaktadır. Kullanım amacına göre filemizin türünü, renk ve tasarımını seçebiliriz. Doğru seçim sayesinde hem uygun fiyatlı hem de konforlu bir tercih yapmış olursunuz.

Gölgelik File Kullanımı

Ürün tarla ve bahçelerde kullanılırken germe ve serme yöntemi kullanılır. Öte yandan eğer bahçe kapama, gizlilik & korunma amacı ile kullanılacaksa o zaman muhakkak bir uzman tarafından uygulanmalıdır. Unutmamak lazım, bu aşamada görsellik de önemlidir.

Gölgelik File Fiyatları

Gölgelik file fiyatları tamamen ürünün türü, rengi gibi detaylarla alakalıdır. Sitemiz üzerinde araştırma yaparsanız fiyat ve tasarım açısından size en uygun ürünü bulabilirsiniz. Burada seçim yaparken birinci amaç ürün kullanım amacınızı belirlemek olmalıdır. Çünkü birçok farklı kullanım alanı bulunan bu üründe tür ve fiyat kullanım amacına göre değişir. Aynı zamanda önemli olan her zaman amaçta başarıya ulaşmaktır. Elbette sitemiz kaliteden asla ödün vermeden her zaman en uygun fiyatları sizlere sunuyor.

Sosyal Medyada Paylaş
TwitterFacebookWhatsAppGoogle+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir