0

Yaşlanmayı Önleyen Yeşil İçecekler

Yaşlılık öncelikle genetik mirasın üstüne yıkılsa da, doğru beslenmeyle direk ilişki içindedir. Yeşilin her bakımdan hayat kaynağı olduğu kanıtlanmıştır. Yeşillerin mucize şekilde bir araya gelerek, öncelikle sağlıklı bir hayatı cömertçe sunmaktadır. Öncelikle vücudunuzdaki tüm zararlı toksinlerden arınmış olacaksınız. Güne başlarken oldukça aktif ve verimli hissedeceksiniz. Vücudunuzda biriken ve zihinsel, bedensel yoran tüm etkenlerden kurtulmuş olacaksınız. Metabolizmanızı olumlu etkileyerek daha hızlı çalışmasını sağlayacaktır. Bu sayede kilo verme sürecinizde hız kazanmış olacaktır. Zinde, huzurlu ve sağlıklı günler için yeşil içecekleri evde kolayca hazırlayabilirsiniz. Oldukça sağlıklı sebzelerin bir araya gelerek oluşturmuş oldukları yaşam iksirleri sizleri bekliyor.

 

Yeşil içecekler
15 yaprak ıspanak, 4 yaprak pazı, 2 adet kereviz sapı, 1 avuç semiz otu, 5 adet kabuklu salatalık, yarım yeşil elma, 3 çiçek brokoli ve 1 adet limon ile içeceğimizi hazırlayabiliriz. Tüm malzemeleri sebze sıkacağında sıkıp çiğ ve taze olarak içebilirsiniz. Sindirim sistemi ilgili de yaşadığınız her türlü sorun çözüme kavuşacaktır. Cildiniz canlanacak ve tazelenecek, her geçen gün kırışıklıklarla mücadeleniz hız kazanacaktır. Kilo verme sürecinizi çok olumlu etkileyecek mucize karışımlardan biridir. Yeşil çay zayıflama sürecinde en önemli destek kaynağı olarak varlığını hissettirecektir. Yeşil çay öncelikle metabolizmayı hızlandırır ve yağların yakımını harekete geçirir. Vücutta bulunan zararlı toksinleri atarak, sizlere daha zinde ve sağlıklı kapıları açmaya başlar.

yaslanmayi_önleyen_yesil_icecekler

Gün içinde 2 fincan şekersiz olarak tüketebileceğiniz yeşil çay anında mucize etkisi göstermeye başlayacaktır.
Ananas, yeşil elma, kivi, erik, maydanoz oldukça faydalı sebzelerden biridir. Ruhsal ve bedensel arınmışlık hissetmenizi sağlayacak, en önemli kaynaklardır. Güne başlarken, kendinizi yorgun ve bitkin hissettiğiniz her an hazırlayıp şifa niyetine içebilirsiniz. Verimliliğiniz daha da artacak, hareket sınırlamanız ortadan kalkacaktır. Hızla kilo vermeye başlarken, daha sağlıklı düşüncelere sahip olabileceksiniz. Yeşil içecekler depresyon gibi ruhsal sıkıntıların tedavisinde de etkili rol oynarlar. Sağlıklı ve mucizevi bir yaşam alanı için yeşil sebzeler sizleri bekliyor. Böylelikle ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi daha genç hissetmeniz ve görünmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş
TwitterFacebookWhatsAppGoogle+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir