0

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcu olumlu, olumsuz tüm özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz. Aslan kadını, aslan erkeği, aslan ile uyumlu ve uyumsuz burçlar hangileridir? Aslan burcu aşk hayatı genel anlamda nasıl yaşanır? Aslan burcuyla ilgili merak ettiğiniz her şeyi sizlerle paylaşıyoruz.

 

Aslan öncü ve liderliğinin yanı sıra, oldukça cömert burçlar arasındadır. Yaratıcı fikirler, sosyal ortamlarda öncülük, fedakarlık ve gerçek bir dost, açık zihin, üstünlük, neşeli ve iyi bir organizasyon kişiliğine sahip özelliktedir. Bir aslan kadını veya erkeği ile birlikte olmak, hayatınızı birleştirmek istiyorsanız, öncelikle onun inceliklerine dikkat etmeyi öğrenmelisiniz.

 

Aslan kadını

Oldukça hassas ve narin olan aslan kadınları görünüm olarak dalgasız bir denize benzerler. Oldukça sakin bir karakter çizen aslan kadınları iyi niyetli, dürüst, dikkat çekici, canlı ve enerji doludur. Oldukça aktif ve sosyal yaşamayı seven aslan kadını, ev hayatında çok mutlu olmayacaktır. Daha çok çalışma hayatını tercih eder, sosyal ortamlarda liderlik vasıflarını taşır. Sohbeti çok hoş ve sempatiktir. Harika bir anne sadık bir eştir. Fakat oldukça iyi niyetli olmasına karşın, kullanıldığını hissettiği anda tırnaklarını çıkarması kaçınılmaz olacaktır. Farklı insanlarla sohbet etmeyi çok sever, fakat herkesle dost olmaz. Oldukça seçicidir, arkadaşları ve dostları arasında sınır koymasını çok iyi bilir. Hayatında baskı altında kalmayı sevmez, özgür kalmak doğasında vardır. Kendine çok güvenir ve başkasına bağımlı kalmaktan hoşlanmaz. Ayakları üstünde durmayı sever. Fakat aşırı cömertliği onun çok fazla para sahibi olmasına engel olur. Aslan kadını giyimine, süsüne çok fazla düşkündür ve gerektiğinde tüm paralarını bu uğurda harcayabilir. Aslan kadını pahalı hediyelerden ve iyi giyimden hoşlanır. Asla ucuzluk reyonları ona göre değildir. Ona yaklaşmak istiyorsanız, öncelikle giyiminize çeki düzen vermeli, ona bir adım daha yaklaşmanızı sağlayacaktır.

 

Aslan erkeği

Aslan erkeği ılımlı, sevecen, zeki tavırlarıyla ilgi çekecektir. Gururlu ve onurlu olan aslanlar ikili ilişkilerinde mükemmel bir eştir. Övülmeyi ve ilgi görmeyi çok seven aslan erkeği, bulunduğu ortamın aranan kişisi olacaktır. Sohbeti canlı ve arkadaşlarına çok düşkün olan aslan erkekleri gezmeyi ve eğlenmeyi çok severler. Neşeli tavırlarıyla dost meclisinde ilgi odağı olurlar. Kaliteyi, bilgiyi ve somut güzellikleri arayan aslan erkeği, partnerinde aynı özellikleri arayacaktır. Aslan erkeği hayatında her zaman aşkı arayacaktır. Bulamadığı zaman daimi bir mutsuzluk içinde solup kaybolacaktır. Hayatındaki kadının da güzel ve bakımlı olması gerekmektedir. Güzelliğe çok düşkün olan aslanların, seçeceği kadında çok güzel ve aşık bir kadın olacaktır. Hayatındaki kadına özel olduğunu her zaman hissettirecek olan aslan erkeği, çiçekler, hediyeler ve harika kavalyelikle, kadının başını döndürebilecektir. Aşık olduktan sonra, sevdiği kadına bağlı, harika bir eş eş ve baba olacaktır. Çocuklarına çok düşkün olması, aslanın doğasında vardır. Aslan erkeği çok cömerttir ve parasını savurabilir. İş konusunda oldukça başarılıdır ve başarısızlık onun gururunu incitir.

aslan_burcu_özellikleri

Aslan burcu uyumlu burçlar

Aslan burçları terazi, kova, yengeç, balık, akrep ile çok iyi anlaşır. En uyumsuz olduğu bur ise başak ve oğlaktır.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş
TwitterFacebookWhatsAppGoogle+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir