0

Göbek Yağı Eriten Karışımlar

Göbek yağı özellikle bayanların en çok şikayet ettiği oluşumlardan biridir. Göbek yağı bay ve bayanların erimez diye düşündükleri bölgelerinden biridir. Yağların erimesi zor olsa da imkansız değildir. Yağ oranı fazla olan ve estetik açıdan bayanları zorlayan göbek bölgesi yağlarının erimese yardımcı olan karışımlar mevcuttur. Vücudumuzda en çok göbek bölgesinde biriken yağlar, olduğundan fazla şişman ve kilolu görünmesini sağlar. Bayanların hamilelik süreçlerinde esneme yaşayan göbek bölgesi, doğumdan sonra oldukça geniş bir görünüm sergileyecektir.

Göbek yağlarından kurtulmak için yapılan diyet ve egzersizlerin yanında destek olarak doğru karışımları da kullanabilirsiniz. Öncelikle her gün düzenli olarak mekik hareketi yapıp yağları harekete geçirmeye başlayabilirsiniz. Hemen arkasından hazırlanan karışımlarla, yağların hızlı bir şekilde yanmasını sağlayabilirsiniz. Öncelikli olarak umutsuzluğa kapılmadan, göbek bölgesinde birikmiş olan yağlardan kurtulacağınızı düşünün. Yağlı çerez, cips, kızartma, çikolata gibi yiyeceklerden de uzak kalmalısınız.

Göbek Yağı Eriten Tarif

4 adet taze lahana yaprağı, 25 dal taze maydanoz, 1 adet limon ve yarım litre su ile karışımı hazırlayabilirsiniz. Yarım litre suyu kaynatıp içine lahana yapraklarını atalım. 3 dakika lahana kaynadıktan sonra içine maydanoz dallarını da ilave edelim. 3 dakika daha kaynatıp soğumaya bırakalım ve suyunu süzüp ılık halde içelim. Göbek yağlarının hızla erimesini sağlayan bu özel karışım ile, bölgesel yağlanmayı sorun haline getiren herkes hayalindeki vücut yapısına kavuşmuş olacaktır. İçeceğin yanı sıra göbek masajı yapıp, yağların yanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında hazır yiyeceklerden, şekerli yiyecek ve içeceklerden uzak durmaya özen göstermelisiniz.göbek_yagi_eriten_tarif

Sosyal Medyada Paylaş
TwitterFacebookWhatsAppGoogle+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir