0

Organik Sabun Nedir? Faydaları Nelerdir?

Organik sabunlar sağlık ve güzellik için tercih edilen el yapımı sabunlardır. Tamamen organik olarak üretilen sabunlar estetik ve güzelliğin birebir yansıması olacaktır. Egzamadan, saç dökülmelerine, cilt güzelliğinden, iltihaplara kadar bir çok konuda şifa dağıtıyor. Güzelliğinize gölge olan tüm olumsuzluklardan sıyrılmaya başlayacak, güzelliğinizi keşfe başlayacaksınız.

 

Bittim Sabunu: Mantar, egzama, sivilceler ve saç dökülmelerine karşı tedavi edici nitelik taşımaktadır.

Süt-Bal İnciTozlu Sabun: Gözlerinizin altında mor halkalar ve torbalar oluşuyorsa, bu sabun sizin için ideal olacaktır. Tüm günün yorgunluğunu biriktiren göz altlarınızı toparlama işini organik sabuna bırakabilirsiniz. Tüm ciltler için uygun olarak hazırlanmıştır.

 

Tarçın Sabunu: Yüzünüzde oluşan çiller için en etkili tedavi yöntemlerinden biridir. Tarçının mucizevi faydalarından yararlanabileceğiniz etkili kaynaklardan biridir. Sivilce, yara ve çatlak oluşumlarını kısa sürede tedavi edecektir.

Papatya Sabunu: Papatyanın cilt ve saç üzerinde yarattığı olumlu etkiyi hepimiz biliyoruz. Saçların daha canlı olması ve rengini koruması için hazırlanmış özel sabunun yararlarını hemen görmeye başlayacaksınız. Egzama, kaşıntı ve mantar tedavisinde kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Ayrıca selülit için de faydalı olmaktadır.

 

Menengiç Sabunu: Sedef, kaşıntı için hazırlanmış menengiç sabunu cilt tedavisinde önemli rol oynamaktadır. Düzenli bir kullanım süreci sonrasında cildi besleyen özelliklerini anında gösterecektir.

Gül Yapraklı Sabun: Gülün cilde tonik etkisi yarattığını ve temizlediğini biliyoruz. Cilt üzerinde oluşturduğu faydalı etkileri anında gün yüzüne çıkacaktır. Özellikle alerjik ciltlere sahip olanlar için mucize niteliği taşıyacak etkili bir sabundur. Cildin normal sabunlara karşı alerji göstermesi durumunda devreye girecek, kaşıntı, egzama ve sedef hastalıkları için önemli rol oynayacaktır.

 organik_sabun_faydalari

Sosyal Medyada Paylaş
TwitterFacebookWhatsAppGoogle+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir