0

Akrep Burcu Genel Özellikleri

Akrep burcu özelliklerini genel olarak inceleyeceğiz. Akrep burcu erkeği, akrep burcu kadını, akrep burcu iş, aşk ve sağlık konusunda nerelere dikkat etmelidir? Oldukça romantik ve yaratıcı gücüne inanan akrep burcuyla yakın arkadaşlık kurmak istiyor ve evlenmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Duygusal, kararlı, olayları profesyonel biçimde çözümleme ve analiz yetisine sahip, sadık, iğneleyen, araştırmacı ve meraklı olan akrepler, kendilerini en güçlü hisseden burçlar arasındadır. Altıncı hisleri çok güçlüdür ve en gizli detayları bile analiz edip açığa çıkarmak gibi üstün yetenekleri vardır.

 

Akrep kadını

Akrep kadını gizemli ve derin duygulara sahiptir. Onları tanımak için öncelikle iç dünyalarına inebilmeniz gerekmektedir. Akrep kadını hayatta en çok güvene ihtiyaç duyar. Güvendiği herkese içini açabilir, sırlarını açıkça paylaşabilir. Kuşku hayatının bir parçasıdır ve kendisiyle bile çeliştiği bir konu vardır. Karşısındaki kişiye hükmetme ve kontrol etme duygusuyla yaşarlar. Özellikle hemcinslerine karşı hissettiği küçümseme duygusu, akrep kadınını sık sık yoklar. Akrep kadını evine çok düşkündür ve temizlikle, zevkle parlayan bir evleri vardır. Gergin görünen, sırları olan ve kırılmaya çok müsait kişilik yapısına sahip olan akrep kadını, dostluğa oldukça önem verir. Uç noktaları seven akrep kadınları, yaşam enerjilerini daima üst seviyede tutarlar. Giyim, bakım ve güzellik onlar için önemlidir. Yaşamlarına ayrıca enerji katan kaynaklardan biri de bu tutkulardır. Güzel olan her şeye merak sararlar. Onlar için hayatta pek orta alan yoktur. Ya hep ya hiç duyguları bir çok konuda hakimdir.

akrep_burcu_özellikleri

Akrep erkeği

Akrep erkeği öncelikli olarak güzelliğe çok düşkündür. Onlar güzel olan her şeye meraklıdır. Girdikleri işte aldıkları sorumlulukları da yerine getirir, çalışkan davranışlarıyla dikkat çekerler. Çok yönlüdür ve asil bir duruşları vardır. Akrep burcu erkeği oldukça neşeli görünse de, neşesinin altında yatan karamsarlığı ustalıkla gizlemektedir. Eşini oldukça kıskanan akrep erkeği, gurur duyacağı ve aşık olacağı bir eşin hayalini kurar. Sadık, huzurlu ve sevecen bir eştir. Çocuklarıyla ilgilenen harika bir baba olacaktır. Duygu ve düşüncelerini açıkça dile getirebilen akrep erkeği, maddiyata oldukça önem verir. Hayatın lükslerine , özenle hazırlanmış sofralara, zengin mönülere zaafı vardır. Dostları ve sevdikleri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan varlını yoğunu ortaya koyar.

Akrep uyumlu olduğu burçlar

Akrep burcunun en iyi anlaştığı burçlar başak, balık, yengeç, yay, oğlak ve terazidir. Uyumsuz oldukları ise kova, boğa ve aslandır. Koç ve ikizlerle genel anlamda ne iyidir ne de kötüdür.

 

Sosyal Medyada Paylaş
TwitterFacebookWhatsAppGoogle+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir