0

Detoks Çorbası Nedir? Nasıl Yapılır?

Detoks vücudu arındıran, daha sağlıklı ve zinde bir yaşamı cömertçe sunan temizlenme programıdır. Detoks vücutta biriken zararlı toksinlerin atılımını sağlarken, zihinsel ve bedensel rahatlamayı da beraberinde getirir. Detoks başlı başına gençleşme ve antiaging uygulayan bir arınmışlıktır. Başta sindirim sistemi ve bağırsak işlevlerini düzenler, bağışıklık sistemini güçlendirir ve kilo verme sürecine büyük katkı sağlar. Özellikle vücutta bulunan ödem ve şişkinliğin atılımını sağlar. Detoks çorbası tüm bunları elde edebileceğiniz harika kaynaklarla donatılmıştır. İhtiyacınız olan enerji ve vitamin kaynağını sağlayabileceğiniz, kendinizi sağlıklı bir yaşamın kollarına bırakabileceğiniz doğal güzelliğinizin adresi olan detoks çorbası yaşam kalitenizi yükseltecektir. Ayda bir uygulayan kişilerin yaşam kalitelerinde büyük ölçüde yükselme görmek mümkündür. Özel olarak uygulanan ve uzman kişiler tarafından hazırlanmış detoks çorbasını sizlerle paylaşalım.

 

Detoks çorbası

2 adet enginar, 1 küçük demet dereotu, 2 adet taze soğan, 5 sap maydanoz, 2 kahve kaşığı kimyon, 1 kahve kaşığı toz zerdeçal, 1 kahve kaşığı zencefil, 1 tutam tuz ve 2 litre su ile çorbanızı hazırlayabilirsiniz. Bütün malzemeleri belirtilen ölçülerdeki su ile haşlayıp püre haline getirin. Detoks çorbasını tükettikten sonra, iş ve sosyal hayatınızda daha açık zihinle ve bedenle çalışmaya başladığınızı görebileceksiniz.

 

Detoks neden yapılır

Detoks yapılmasındaki amaç öncelikle ruh ve bedensel temizlenmedir. Vücudu içeriden arındırarak, daha kaliteli bir yaşamın kapılarını aralamış olacaksınız. Doğanın sunduğu mucizeler bakımından Ülkemiz oldukça elverişli durumdadır. Tüm bu hazinelerin tek görevi insan sağlığına hizmet etmektir. Günlük hayatın getirdiği sorumluluklar insanların üzerindeki yükü daha da ağır hale getirebilmektedir. Beslenme alışkanlıkları, çevresel faktörleri stres de koşulların üstüne giderek olumsuz etkileri iki katına çıkarmaktadır. Sadece kendiniz için yapabileceğiniz en doğru ve özel adımlardan biri olarak bile yapılmalıdır detoks Kendinizi daha mutlu, verimli, hoşgörülü ve aktif hissedebilmek için hemen harekete geçmelisiniz. Detoks sağlıklı yaşamı desteklerken duygusal yönden de olumlu etkiler göstermektedir. Daha sağlıklı düşünebilme yetisini geliştirmek, sağlıklı besinlerin vücuda girmesiyle mümkün olacaktır. Yorgunluk, nedeni bilinmeyen depresyon, halsizlik ve uyku hali gibi gereksinimleri de izole eder.detoks_corbasi_nedir Detoks cildinizi de tazeleyen, saç ve tırnaklar için de olumlu etkiler yapan doğru rehberlerden biridir. Detoks için doğru zaman ve doğru anı beklemeyin. Hemen şimdi uygulamaya başlayın ve etkileriyle daha renkli bir hayata sahip olmanın haklı mutluluğunu yaşayın.

 

Sosyal Medyada Paylaş
TwitterFacebookWhatsAppGoogle+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir