0

Boğa Burcu Özellikleri Nelerdir ?

Boğa burcu özellikleri nelerdir ? Boğa burcunun uyumlu ve uyumsuz olduğu burçlar nelerdir ? Boğa burcu aşk hayatı, boğa burcu kadınının ve erkeğin tüm özelliklerini merak ediyorsanız hemen anlatmaya başlayalım.

 

Boğa burcu özellikleri nelerdir ?

Boğa burcu bütün burçlar içinde en sabırlı, mantıklı, hırslı ve en inatçılardan biridir. Bazı konularda kararsız kalması muhtemeldir, fakat kararını verdiği anda hayata geçirir ve hiçbir engel onu hırsının karşında duramaz. Hayatında sınırladır boğa burcunun. Bu sınırlarının aşılmasından hoşlanmaz ve hemen tepkisini ortaya koyarak rengini belli eder. Ne istediğini ve istemediğini çok iyi bilen boğa burçları, amaçlarına mutlaka ulaşırlar. Mutsuz olduğu ortamlardan ve insanlardan uzaklaşmayı tercih eder. Bu bencillik olarak algılansa da, bir boğa burcu rahatsızlık ve negatiflik yayan kişi ve kişilerden kendini profesyonelce uzak tutacaktır. Çok hareketli ve ani değişikliklerden hoşlanmazlar. Hayatlarında hep bir düzen hakimdir ve bu düzenin bozulması onları kızdırabilir. Çok dayanıklı, sabırlı, arkadaş canlısı ve gerçek bir dost olan boğa burçlarını kızdırmak, çok ters etkiler yaratabilir. Bu nedenle onların dostluğundaki sevecenliği kaybetmek istemezsiniz. Paylaşımını ve insanlarla etkileşim içinde olmayı seven boğalar tartışmayı sevmezler. Sevdikleri kişi veya kişilerle birlikte olmayı sever, küçük şeylerden de mutlu olmayı bilirler.

 

Boğa burcunun uyumlu ve uyumsuz olduğu burçlar

Boğa burcunun insanlarla olan ilişkileri sevecen, akılcı ve hoş görülüdür. Fakat olumlu ve olumsuz etkiler aldıkları burçlar da vardır. Yengeç, akrep, balık ve başak burçlarıyla anlaşabilen boğa burçları, bu burçların özelliğini taşıyan kişilerle uyum sağlayabilecektir. Özellikle evlilikte birbirlerini tamamlayıcı burçlar arasında olacaklardır.

 

Boğa burcu kadını özellikleri

Boğa burcu kadını iyimser ve yardımsever, sabırlı, samimi oldukça beceriklidir. Çekiciliğini güçlü bir şekilde yansıtan boğalar, girdikleri her ortamda bir yıldız gibi parlayacaktır. Onlara her konuda güvenebilirsiniz. Harika bir dost, mükemmel bir eş olacak olan boğa kadınları, hayat boyunca sadık ve yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz kişiler olacaktır. Çok zevkli olan boğa kadınları, giydiği ve yaptığı her şeyi kendisine yakıştıracaktır. İş hayatında oldukça verimli olması, dikkatleri üzerine çekecektir. Fakat inatçı olan boğalar bazı sınırlar içinde yaşamayı severler. Sınırların dışına çıkıldığı zaman, yaratıcılıklarını ön planda tutamaz ve kendini geliştirmekte zorlanabilir.

boga_burcu_özellikleri

Boğa burcu erkeği özellikleri

Boğa burcu erkeği fiziksel özelliklere önem veren, istikrarlı, güçlü ve kararlı kişiliklere sahiptir. Oldukça yapıcı ve toparlayıcı değerlerini ön planda tutar, kararsızlıktan hoşlanmazlar. Sevecekleri ve aşık olacakları kadının bakımlı ve akıllı olması ilk tercihlerinden biridir. Diğer erkeklere oranla zevk ve renk uyumuna önem verir, partnerinden aynı etkileşimi beklerler. İş hayatında da son derece başarılı olan boğa erkeği, maceralardan hoşlanmazlar. Hızlı ve yıpratıcı bir hayattan uzak kalıp, evlerinde huzuru ve huzurlu bir kadını tercih ederler.

 

Sosyal Medyada Paylaş
TwitterFacebookWhatsAppGoogle+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir