0

Terazi Burcu Genel Özellikleri

Terazi burcu özgüven sahibi, yaptığı her işte başarı elde eden, kısacası hayatlarının kontrolünü kendi ellerine almış kişilerdir. Toprak burcunda olan teraziler hayata hep pozitif bakmaya meyillidirler. Hayatın tüm zevklerine hakimdirler ve çevrelerinde de zevk sahibi insanlar isterler. Evleri de zevkle döşenmiş ve uyumludur. Giyimlerinde de kendi tarzlarını yansıtırlar. Kendileri has bir tarzları vardır ve girdikleri her ortamda parıldarlar. Oldukça zeki, neşeli ve özgürlüklerine düşkündürler. Terazi burcu bildiği doğrudan şaşmaz ve inandığı bir şeyin üstüne gider. Ağır ve yorucu işleri sevmez, kolay ve estetik yapılan her iş onun için idealdir. İşin yapım kısmından çok görsellik ve sunumuyla ilgilenir. Yaptığı her işe sunumunu ve zevkini yansıtır. Dürüsttür ve herkesin aradığı dost grubunda yerini alır. Dengesiz davranış göstermeleri olumsuz özelliklerinden biridir. Hayata karşı olumlu yaklaşırlar. Dikkat konusunda biraz dağınıklıklarını toplamaları gerekmektedir.

 

Terazi burcu erkeği

Terazi burcu erkeği ikna kabiliyeti yüksek, konuşmacı olarak çevresindeki herkesi etkiler. Terazi burcu erkeği karşı cinste öncelikle zarafet ve mantık arar. Aşık olduğu kadına da sadık bir eş olacaktır. Karşı cinste aradığı en önemli özellik sadakattir. Kararsız, sadık, romantik, aşık, iyimser yapısıyla toplum tarafından aranılan kişilerdir. Arkadaş ilişkilerinde dostluk onun için çok önemlidir. Sohbetlerden büyük keyif alır ve arkadaşlarını da bu şekilde tercih edecektir.

terazi_burcu_özellikleri

Terazi burcu kadını

Terazi burcu kadını hayatın her alanında zevk sahibidir. Dostluğa ve arkadaşlığa çok önem verecektir. Sorumsuzluktan ve sorumsuz kişilerden hoşlanmayan terazi kadını, hayatın tüm zevklerine hakim olmayı sever. Güzellik anlayışları çok farklıdır ve zevklerini de doğrudan yansıtırlar. Evleri ve giyimleri de kendi zevklerini olağanüstü şekilde yansıtacaktır. Oldukça yapıcı ve yardımcı olmayı severler. İnsan ilişkileri çok kuvvetlidir ve doğru iletişim kurmayı bilirler. Oldukça çalışkandırlar ve tembelliğe tahammül edemezler.

Terazi burcu anlaşabildiği burçlar

Terazi burcu terazi ve kova ile iyi anlaşabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
TwitterFacebookWhatsAppGoogle+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir