0

Yay Burcu Genel Özellikleri

Yay burcu en idealist ve en iyimser kişiliklere sahip burçlardan biridir. Oldukça şanslı olan yay burcu özgürlüklerine de oldukça düşkündürler. Yay gibi vücutları onları her zaman farklı kılar. Yay burcu oldukça güvenilir bir dosttur. Hissettiğini anında söyler ve bu onun en belirgin özellikleri arasındadır. Yeniliklere açık ve öğrenme arzusu içinde olan yayların etrafı arkadaş bakımından çok kalabalıktır. Çift karakterli olan yay burçları, içinde de karmaşıklık yaşayarak duygu yoğunlukları gösterebilir. Şans konusunda oldukça talihlidirler ve şanslarına çok güvenirler. Her zaman başarıyı hayal eder ve gerçek bir başarıyı yakalamak için tüm sınırlarını seferber eder. Arkadaş canlısı olan yaylar, yalnız kalmaktan hiç hoşlanmazlar. Mutlaka çevrelerinde arkadaş ve dostları mevcuttur.


 

Yay burcu erkeği

Yay burcu erkeğinin ilk bakışta dikkat çektikleri en belirgin özelliklerinden biridir. Geniş omuzları ve dolgun dudakları ile kalabalıkta parlarlar. Atletik bir yapıya sahip olan yay erkeği modayı takip etmez, kendine en yakışan kıyafeti bulup dikkat çekmeyi başarır. Oldukça iyimser ve iyi niyetli olan yay erkeği, kesinlikle art niyet taşımamaktadır. Dostlarının onun için ayrı bir yeri vardır ve onlar için yapamayacakları hiçbir şey yoktur. İçten, samimi ve güler yüzlü olan yaylar karşısındaki kişilerin de yüksek enerjiye sahip olmalarını ister. Negatif ve enerjisi düşük insanlardan hoşlanmaz, hatta onlara acırlar. Dürüst, açık sözlü ve bilgilidir. Çevresi de bilgili insanların varlığıyla süslenecektir. Eleştiriyi çok sever ve hatta karşısındaki kişiyi acımasızca eleştirir. Ukalalık olarak algılanan bu özellik aslında kötü niyetli bir tavır değildir. O kendine göre dürüst ve açık sözlüdür. Yerli yersiz şakaları sever ve herkesin yapmış olduğu şakalara gülmesini bekler. Fakat herkes aynı tavrı göstermeyecektir. Kısıtlanmayı ve bağlı olmaktan hoşlanmazlar. Aşk hayatında bağlı kalmaktan hoşlanmadığı için biraz zorlanacaktır. Fakat aradığı aşkı bulduğu zaman da sadık bir eş ve harika bir partner olacaktır.

yay_burcu_genel_ozellikleri

Yay burcu kadını

Yay burcu kadını doğallığı ve sempatikliği ile çevresindeki herkesi kendine hayran bırakacaktır. Konuşması, bakışları ve cazibesi ile harika bir arkadaş, iyimserliği ile harika dostlar kazanacaktır. Yay burcu kadını sosyal hayatında oldukça aktiftir. Dost ve arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirmekten çok hoşlanır. Yay burcu bilgili ve öğrenmeye açıktır. Sanata ve sanatçıya büyük önem verir. Değişiklik ve yeniliklerden çok hoşlanır. Vücudu gerçek bir yay gibidir ve bulunduğu ortamlarda dikkat çekmeyi başarır. Özellikle gözleri çok güzeldir ve gülümsediği zaman gözlerinin içi parlar. Aşkı hayatının ilk sırasına koymasa da, gerçek aşkı bulduğu zaman bırakmayacaktır. Aşkını çok güzel ve doğru yaşayan kadınlar yaylardır. Fakat arkadaşlık ve samimi dostlukları da kesinlikle arka plana atmaz. Aşk hayatlarının hareketli olması, onları asla aşkın etrafında dönen pervaneler gibi yatmaz. Aşkın onları bir gün mutlaka bulacağını bilir. Aşık olacağı erkek oldukça iyimser ve şefkatli olmalıdır.

 

Sosyal Medyada Paylaş
TwitterFacebookWhatsAppGoogle+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir