0

Toksin Atan Besinler

Toksin atan formüller

Vücudumuzda bulunan toksinler sağlığımızı bozar, hayatımızın kalitesini düşürürler. Yaşam kalitesini ciddi anlamda bozan toksinler çevresel faktörler, beslenme alışkanlıkları, stres, sigara kullanımı, katkı içeren hazır gıdalar vücutta yoğun şekilde toksin biriktirirler. Vücudumuza antioksidan içeren besinler almalı, doğru karışımlarla elde edilen içeceklerle desteklemeliyiz. 2 adet domates, 2 yemek kaşığı fesleğen, 2 yemek kaşığı sirke ve 1 diş sarımsak ile toksin atıcı içeceğimizi hazırlayabiliriz. Bütün malzemeleri rondo dan geçirip püre haline getirelim. Karışımı yemeklerden 30 dakika önce veya akşam yatmadan 1 saat önce tüketelim. Gün içinde bol su içmeyi de ihmal etmeyelim. Bu şekilde toksinler temizlenecek, daha enerji dolu hissetmenizi destekleyecektir. Vücutta fazla miktarda biriken toksinlerin atılması konusunda en doğu kaynaklardan biri olacaktır.

 

Toksin atan yiyecekler

Vücuttan toksin atmak için doğanın sunduğu mucizelerden faydalanmak yeterli olacaktır. Greyfurt, yeşil elma, somon, limon, sarımsak, şalgam, karnabahar, yeşil çay, turp, soğan, ceviz, pancar ve enginar olarak toksinlerden arınmamızı kolaylaştıracaktır.

 

Toksinlerin zararları

Vücutta biriken toksinler bedensel ve zihinsel huzursuzluk verir. Zehrin bir diğer ismi olan toksin, bağışıklık sistemini zayıflatır, bir çok hastalığın oluşumuna davetiye çıkarır ve sağlığı tehlike altına alır. Toksin birikimi gün boyu verimli çalışmanızı engeller, zihinsel anlamda yorgunluk verir, kendinizi sürekli mutsuz hissetmenizi sağlayarak, depresyon sinyalleri çalmaya başlar. Zihinsel ve bedensel arınmayı sağlayacak toksin atma işlemini, uyguladıktan sonra kendinizi hafiflemiş hissedeceksiniz.

toksin_atan_besinler

Toksin neden atılmalıdır

Toksinler vücut fonksiyonlarının sistemli şekilde çalışmasını destekleyecektir. Daha sağlıklı yaşam biçimine davetiye çıkaracak, kaliteli yaşamın kapılarını ardına kadar açacaktır. Vücutta oluşan toksinler bir çok olumsuzluğu beraberinde getirecektir. Öncelikle toksinler hormon dengesizliklerine, bağırsak problemlerine, aşırı kilo alımına, diyabet ve bağışıklık sisteminin zayıflamasına yol açacaktır. Bu nedenle vücutta biriken toksinlerin barınmasını engellemek için yaşam tarzımıza dikkat edip, bedenimizden uzaklaştırmalıyız. Arınmışlık ve rahatlama hissederek nedenini bilmediğimiz yorgunluk ve halsizlik belirtilerinden kurtulmuş oluruz.

 

 

 

 

Diğer arama sonuçları:

  • toksin atıcı besinler
  • toksin atan yiyecekler
  • toksin atan besinler
  • toksin atıcı yiyecekler
  • toksin attran besinler
Sosyal Medyada Paylaş
TwitterFacebookWhatsAppGoogle+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir