0

Koç Burcu Özellikleri Nelerdir ?

Koç burcu özellikleri nelerdir ? Koç burcu kadını, koç burcu erkeği, koç burcu aşk hayatı, koç burcu uyumlu burçlar hangileridir ? Koç burcunun özellikleriyle ilgili bilgileri sizlere sunuyoruz.

 

Koç Burcu özellikleri nelerdir ?

 Koç burcu bağımsız, cesur, kolay anlayan, ne istediğini bilen ve kararlı burçlardan biridir. Kimliklerini ve kişiliklerini ön planda tutam isteyn koçları dizginlemek oldukça zordur. Hayatlarında sürekli bir amaç uğruna mücadele etmeyi seven, boşa zaman geçirmeyi reddeden, her anını dolu dolu yaşamak isteyen burçlar genellikle koçlardan çıkar. Çok doğrudur ve lafı dolandırmayı sevmezler. Doğrudan ne yapacaklarsa veya söyleyeceklerse söyler, kurallara pek aldırış etmezler. Sabır konusunda çok cömert olmayan koçlar, ara ara bencil olabilirler. Koçlar cesur ve dürüst oldukça gibi, karşılarında da aynı duruşu sergilemesini isterler. Zayıflık güçsüzlük asla onlara göre değildir. İdealist yapıları sayesinde, amaçlarına mutlaka ulaşırlar. Yapmacık tavırlardan hoşlanmaz, samimiyeti her zaman tercih ederler. Koçların etrafından samimiyetten uzak insanları görmek çok zordur. Önce ben diyen koçlar kolay öfkelenip, kırıcı olabilirler. Tek başına yaşamaktan büyük keyif alan koçlar, bu konuda oldukça bağımsız tavırlar sergileyebilir.

 

Koç Burcu kadınlarının aşk hayatı

Koç burcu ateş grubu burçlarıyla iyi anlaşmaktadır. Aşk hayatı denildiği zaman akla ilk gelen burçlardan biridir. Bu süreçte oldukça enerjisini dışa vuran eğilim gösterir. Ayakları yerden kesilir ve tutkulu bir aşık olur. Maceraperest, korumacı, yeniliklere açık olan erkekler onlar için çekici gelecektir. Rengarenk bir gökkuşağı gibi her rengini açığa çıkaracak olan koç kadınları yeniliklere açık ve karakterli erkeklere hiç düşünmeden aşık olacaktır.

 

Koç burcu erkeği aşk hayatı

Koç burcu eurcu keği aşk hayatı

rkeği çok tutkulu seveceği için ateşli bir aşık olacaktır. Sevdiğini veya ilgi duyduğunu hemen belli edip, sınırlar koymaktan da hoşlanmaz. Aşk konularında sabırsız olan koç erkeği, sevdiği kadına hislerini hemen söyleyecektir. Mükemmel bir eş olan koş erkeği, baskıcı davranarak bazen partnerini bunaltabilir. Fakat canlılığı ve hareketliliği sayesinde, bu davranışını da kolayca örtebilecektir. Eğer onların hareketli hayatına uyum sağlayabilecek, ayaklarının yere basmasını sağlayabilecek sabırlı bir eş olabileceksiniz, koç erkeği mükemmel bir eş adayı olacaktır.

koc_burcu_özellikleri_nedir

Koç burcu uyumlu burçlar

Koç burcu uyumlu burçlar aslan, yay, kova, balık ve ikizlerdir. Onları olumlu veya olumsuz anlamda etkilemeyen burçlar ise başak ve akreptir. Fakat yengeç, terazi ve oğlak ise uyum sağlayamadığı burçlardır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş
TwitterFacebookWhatsAppGoogle+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir